اخبار اداره کل تعاون استان همدان

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان همدان
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه مجموعه دستگاههای اجرایی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خدمات گسترده ای را به جامعه هدف ارائه می دهد، گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم از خدمات متنوع دستگاه های اجرایی، هماهنگی و ایجاد انسجام بیشتر بین دستگاه ها از طریق مدیران روابط عمومی عضو این شورا به عنوان بازوی اجرایی، کمک شایانی در بهبود عملکرد این دستگاه ها می‌کند و باید از این ظرفیت در جهت شناساندن اهداف مشترک دستگاههای زیرمجموعه استفاده کرد.
انعقاد تفاهمنامه آموزشی و مشاوره ای فی ما بین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و شرکت شهرکهای صنعتی استان
رئیس بسیج کارگران وکارخانجات استان درحاشیه انعقاد تفاهمنامه آموزشی و مشاوره ای برای مدیران واحدهای تولیدی استان بین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت: این تفاهمنامه یکساله میباشد وشامل برنامه های پیش بینی شده ذیل می باشد:
برگزاری چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان درحاشیه چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری استان با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ قرآنی و معارف دینی در جامعه به برگزاری مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کارگری اشاره کردو گفت: چهاردهمین دوره مسابقات قرآن کریم صبح روز چهارشنبه مورخ 99/11/01 به صورت مجازی و ویدئو کنفرانس در همدان همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
تمدید مهلت تکمیل موجودی برای کارگران و بازنشستگان در سامانه جامع اقدام ملی مسکن
معاون امور فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تمدید مهلت تکمیل موجودی در سامانه جامع اقدام ملی مسکن خبر داد.
چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده های آنان
چهاردهمین دوره مسابقات سراسری قرآن ویژه ی جامعه ی کار و تلاش از 21 دی تا 13 بهمن ماه 1399 برگزار خواهد شد.
تقدیر وزیر تعاون،کارورفاه اجتماعی از مدیر کل استان همدان
محمد شریعتمداری با ارسال لوح سپاس از تلاش ها وخدمات ارزشمندمدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان قدردانی کرد.
راه اندازی میز  خدمت حضوری و الکترونیکی درادارات تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان درخصوص استقرار میز خدمت درادارت تعاون،کارورفاه اجتماعی استان گفت :در راستای اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری و براساس تصویب نامه ی شورای عالی اداری باعنوان حقوق شهروندی درنظام اداری،میز خدمت به ‏منظور خدمت رسانی بهینه و مطلوب به عموم مراجعین و تسریع در ارائه خدمات درادارات تعاون،کارورفاه اجتماعی استان و شهرستانها برپا می باشد.
مصوبه مهم شورای عالی رفاه درباره نقل و انتقال حق بیمه از صندوق روستائیان به سایر صندوق های بازنشستگی یا بالعکس
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان گفت:به دنبال پیشنهاد وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی،این شورا در مصوبه ای با نقل و انتقال حق بیمه با کسوربازنشستگی از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر به سایر سازمان ها و صندوق های بازنشستگی یا بالعکس موافقت کرد.
برنامه‌های چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منطبق با شرایط روز برگزار شود
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان گفت:امسال در حالی جشن پیروزی چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در پیش داریم که شرایط کشور باتوجه به شیوع ویروس منحوس کرونا خاص است، لذا باید برنامه ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که قابلیت تطبیق با شرایط روز و مصوبات ستاد مقابله با کرونا را داشته باشد.
هشدار وزارت کار درباره انتشار آگهی های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای نسبت به انتشار آگهی های جعلی اخذ تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین به نام این وزارتخانه هشدار داد.

بایگانی اخبار - خبر بهار
نوع اخبار

بایگانی اخبار در سال 1398