اخبار اداره کل تعاون استان همدان

انتصاب فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان همدان
رضا زمانی به عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره کل تعاون ,کارورفاه اجتماعی استان همدان منصوب شد.
پرداخت بیش از 130 میلیارد ریال تسهیلات تسهیلات حمایتی به کسب وکارهای آسیب دیده استان
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان خبر داد:تاکنون تعداد9هزارو495 متقاضی تسهیلات کرونا در سامانه کارا ثبت نام نموده اند که این تعداد متقاضی درخواست 1230 میلیارد ریال تسهیلات را داشته اند و تا کنون اعداد 1519 پرونده درخواست تسهیلات به مبلغ 133 میلیارد ریال توسط بانکهای عامل استان پرداخت شده است .
ثبت نام 9495 نفر درسامانه کارا
سیدسعید شاهرخی،استاندار همدان در نشست هم‌اندیشی با روسای اتحادیه‌های صنفی و بازاریان استان همدان گفت: سیاست ما در استان مراقبت از سلامت شهروندان، حفظ تولید، اشتغال موجود و توجه به معیشت مردم است.
مرکز نوآوری توسعه تعاون استان افتتاح شد
احمدتوصیفیان درخصوص اهداف مرکز نوآوری وتوسه تعاون گفت: مهمترین اهداف این مرکز ایجادزمینه وبروزخلاقیت ونوآوری درجهت پرورش ایده های بخش تعاون می باشد همچنین این مرکز سبب تولید و گسترش فناوری و همچنین ارائه مشاوره و بوز رسانی تعاونی های موجودمی باشد ،درواقع مرکز نوآوری تعاون ماموریت ارائه خدمات حمایتی وپشتیبانی از ساخت وتوسعه محصولات مبتنی برفناوری و انتقال دانش فنی توسط صاحبان ایده دربخش تعاون را دارد.
تعداد7650بنگاه جهت تسهیلات حمایتی به بانک های عامل ارسال شده اند
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان در خصوص تسهیلات حمایتی به واحدهای آسیب پذیر از ویروس کرونا در 14 رسته انتخابی علاوه بر تشریح شیوه نامه ها بویژه بنگاههای که فاقد بیمه هستند اظهار داشت: 7650بنگاه با اشتغال 11013نفر به مبلغ 1026 میلیارد ریال به بانک های عامل ارسال شده و مبلغ 65 میلیارد ریال پرداخت شده است.
پیگیری تسهیلات حمایتی از واحدهای آسیب دیده از ویروس کرونا در استان همدان
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان بر ضرورت پرداخت سریع تسهیلات حمایتی به اقشار و بنگاه‌های اقتصادی ‌آسیب دیده از کرونا تاکید کرد.
در اولین اولین جلسه طرح حاتم مطرح شد
مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان با بیان اینکه این طرح در راستای ترویج مصرف کالاهای داخلی و پرهیز از مصرف کالاهای مشابه خارجی تدوین شده گفت:با تقویت این طرح به اقشار آسیب‌پذیر کمک کرده تا تولیدکننده و مصرف‌کننده کالاهای ایرانی در یک بستر مناسب تولید ومصرف قرارگیرند ودرعین حال، زیرساخت‌های اشتغال جوانان، حمایت از تولید داخلی و فروش کالای ایرانی ایجاد شود.

بایگانی اخبار
نوع اخبار

بایگانی اخبار در سال 1399

بایگانی اخبار در سال 1398

بایگانی اخبار در سال 1397

بایگانی اخبار در سال 1396

بایگانی اخبار در سال 1395

بایگانی اخبار در سال 1394

بایگانی اخبار در سال 1393

بایگانی اخبار در سال 1392

بایگانی اخبار در سال 1391

بایگانی اخبار در سال 1390

بایگانی اخبار در سال 1389

بایگانی اخبار در سال 1388

بایگانی اخبار در سال 1387