مشاهده جزئیات خبر

بمناسبت هفته کارگر

بازدیدرئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان ازکارگاه ها

بازدیدرئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان ازکارگاه ها
بازدید رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان به همراه دیگر مسئولین شهرستانی از برخی کارگاهها در سطح شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر و با هدف تحقق شعار تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها.

به گزارش روابط عمومب اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان ،رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان بهمراه دیگر مسئولین این شهرستان  بمناسبت هفته کارگر و با هدف تحقق شعار تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها از تعدادی ازکارگاههای شهرستان بازدید کردند.

احمدخداداپری درحاشیه این بازدید هاضمن تبریک هفته کار و کارگر، از کارگران به عنوان موتور محرکه و پیشران توسعه کشور نام برد و گفت: کارگر در جامعه اسلامی واژه مقدسی است که وجود احادیث و روایات فراوان، نشان از اهمیت و جایگاه والای این قشر پرتلاش و باارزش دارد.

وی با اشاره به شعارسال ۱۴۰۰ که از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها نامگذاری شده و نیز در سنوات گذشته که غالبا بر محور کار و تولید بوده است، بر لزوم حمایت، توجه و تکریم قشر کارگر تاکید کرد و گفت: امروزه جوانان این مرز و بوم در عرصه های مختلف کار و سازندگی، افتخارات عظیم و ارزشمندی را خلق کرده اند که بی شک بخش وسیعی از آن، مرهون کوشش و تلاش، قناعت و هوشمندی کارگران متعهد این مرز و بوم است.

 

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید