مشاهده جزئیات خبر

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت

پرداخت 83000میلیون ریال تسهیلات به صاحبان مشاغل خانگی در استان همدان

پرداخت 83000میلیون ریال به صاحبان مشاغل خانگی استان
مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان همدان گفت: درسال1399 مبلغ 83000 میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی ( مستقل و پشتیبان ) پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان احمدتوصیفیان با اشاره به این که درسال1399 مبلغ 83000 میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی ( مستقل و پشتیبان ) در استان همدان پرداخت شده است گفت:  با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نامگذاری شده است درسال جاری نیزپرداخت تسهیلات در بخش مشاغل خانگی تقویت می شود.

احمد توصیفیان با اشاره به این که در سال گذشته  تعداد 861 فقره مجوز مشاغل  خانگی (مستقل و پشتیبان ) در استان صادر شده است عنوان کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در سه فاز و ۱۲ گام به اجرا گذاشته شده است که در این میان با کمک جهاد دانشگاهی استان بحث برندینگ، کمک به فروش محصولات تولیدی در بازارهای مختلف،توانمندسازی متقاضیان و نیز اتصال متقاضیان به بازار های استانی و فرا استانی در دستور کار قرار دارد .

وی با اشاره به این که هدف از طرح توسعه مشاغل خانگی بهبود معیشت و افزایش رفاه خانواده‌ها است اعلام کرد که با توجه دستورالعمل اخیر ستاد ملی در خصوص تاییدیه بهداشتی رشته های مربوط به مواد غذایی ،  تا حدودی موانع قبلی مرتفع و صدور مجوز برای این رشته با اعتبار یک ساله صادر خواهد شد.

۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید