مشاهده جزئیات خبر

با حضور مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی

مراسم جشن تکلیف برای فرزندان همکاران برگزار شد

مراسم جشن تکلیف برای فرزندان همکاران برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی استان همدان،در اجرای تشویق فرزندان همکار و به منظور تبریک شروع سن تکلیف در بین فرزندان همکاران، در سالروز میلاد حضرت امام حسین(ع)مراسم جشن تکلیف با حضور مدیرکل، فرزندان همکاران با رعایت پرتکل های بهداشتی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی استان همدان،در اجرای تشویق فرزندان همکار و به منظور تبریک شروع سن تکلیف در بین فرزندان همکاران، در سالروز میلاد  حضرت امام حسین(ع)مراسم جشن تکلیف با حضور مدیرکل،  فرزندان  همکاران با رعایت پرتکل های بهداشتی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان همدان ضمن تبریک  میلاد حضرت امام حسین (ع) به فرزندان همکارانی که به سن تکلیف رسیده‌اند، گفت: با رسیدن به سن تکلیف بایستی خودمان را در شرایط جدید قرار دهیم و تکلیف خودمان را به نحو احسن انجام داده و رضایت خداوند مدنظر باشد.
احمدتوصیفیان با اشاره به اینکه سن تکلیف دوران بسیار حساس و تعیین کننده ای است، فرا رسیدن سن تکلیف را یک موهبت الهی دانست و افرود: با محور قرار دادن خداوند متعال در تمامی عرصه‌های زندگی به کسب علم و دانش پرداخته و سعی کنید در مسیر بندگی خداوند متعال قدم بردارید.
در پایان این مراسم با اهدا لوح سپاس و هدایایی از فرزندان همکاران تجلیل شد.

۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۰۸
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید