مشاهده جزئیات خبر

دهه فجر یک پدیده منحصر به فرد و یادبود حیات دوباره ملت ایران است.

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان همدان

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان همدان
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه مجموعه دستگاههای اجرایی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خدمات گسترده ای را به جامعه هدف ارائه می دهد، گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم از خدمات متنوع دستگاه های اجرایی، هماهنگی و ایجاد انسجام بیشتر بین دستگاه ها از طریق مدیران روابط عمومی عضو این شورا به عنوان بازوی اجرایی، کمک شایانی در بهبود عملکرد این دستگاه ها می‌کند و باید از این ظرفیت در جهت شناساندن اهداف مشترک دستگاههای زیرمجموعه استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان،مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی در نهمین جلسه شورای هماهتگی روابط عمومی های دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان همدان و با محوریت برنامه های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار گردید با بی نظیردانستن ویژگی های انقلاب اسلامی گفت: نخستین ویژگی انقلاب اسلامی وجود یک مرجع دینی در راس آن است، رهبری دینی با حمایت مردم، قاطعانه و عزت مدارانه این انقلاب بزرگ را به پیروزی رساند و سختی‌های آن را به جان خریدومردم همیشه در طول 42 سال اخیر پای کار مراسم‌های انقلاب اسلامی بودند و یادمان نمی‌رود که مردم عزیز کشورمان در طول این سال‌ها با چه سختی‌هایی خودشان را به مراسم انقلاب رساندند و همیشه به میدان آمدند.

توصیفیان خطاب به اعضای شورا بر دیدار با خانواده شهداء تاکید داشت وگفت : بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، بزرگداشت ارزش‌ها، آرمان‌ها و پاسداشت مجاهدت و ایثار شهیدان انقلاب اسلامی و رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه) است که مردم ایران را به امتی واحده برای سرنگونی رژیم طاغوت که وابسته به آمریکا بود تبدیل کرد تا با ارائه الگویی نو از حاکمیت مردم برای تعیین سرنوشت خویش تحقق بخش ارزش‌های دینی و اسلامی در عرصه حیات سیاسی و حکومت باشد.

وی با اشاره به این مهم که همه ما موظف هستیم به عنوان وظیفه دینی از جمهوری اسلامی حفاظت کنیم، گفت: یکی از بسترهای مهم گرامیداشت دهه فجر این است که بتوانیم فتنه دشمن را خنثی کنیم.

وی ادامه داد: با وجود شرایط کرونایی بزرگداشت مراسم ایام الله تعطیل بردار نیست. ما به آنچه در ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم‌گیری شود عمل می‌کنیم و امید است با تعامل ادارات عضو شورای هماهنگی شاهد هم افزایی و ادای دین در بزرگداشت ایام الله دهه فجر باشیم.

با اشاره به اینکه مجموعه دستگاههای اجرایی مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان خدمات گسترده ای را به جامعه هدف ارائه می دهد، گفت: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مردم از خدمات متنوع دستگاه های اجرایی، هماهنگی و ایجاد انسجام بیشتر بین دستگاه ها از طریق مدیران روابط عمومی عضو این شورا به عنوان بازوی اجرایی، کمک شایانی در بهبود عملکرد این دستگاه ها می‌کند و باید از این ظرفیت در جهت شناساندن اهداف مشترک دستگاههای زیرمجموعه استفاده کرد.

 دستگاههای زیرمجموعه وزارت متبوع بعنوان مجموعه بزرگ و هم خانواده از یکدیگر جدا نیستند و همه باید برای پیشبرد اهداف وزارتخانه از نقطه نظرات و امکانات یکدیگر استفاده نماییم.

در این نشست هر یک از مسئولان روابط عمومی، پیشنهاداتی در خصوص برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های دهه فجر عنوان ، در خصوص موارد مطرح شده و بحث و تبادل نظر گردید و در پایان مصوباتی به تصویب رسید.

درپایان جلسه مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی با اهدای لوح تقدیر از خدمات، وتلاش های حجت اللّه حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان همدان  وعضوء شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی  در استان همدان تقدیر به عمل آمد.

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید