مشاهده جزئیات خبر

در تفاهمنامه با بسیج کارگری

حمایت از مصرف کالای ایرانی

حمایت از مصرف کالای ایرانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان روز گذشته رئیس اداره تعاون ،کارورفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان درجلسه ای با رئیس بسیج کارگری استان به تحلیل وبررسی طرح ها و تفاهم نامه های سازمان بسیج کارگری با وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان رئیس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی  شهرستان تویسرکان  طی جلسه ای با حضور سرهنگ برات زاده مسئول بسیج کارگری استان و سرگرد شمس الهی مسئول بسیج کارگری شهرستان و جمعی از بسیجیان اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان درخصوص تفاهمنامه فی مابین بسیج کارگری و وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه  سرهنگ برات زاده به معرفی دو طرح و دو تفاهم نامه که فی المابین سازمان بسیج کارگری و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی منعقد گردیده است پرداختند.

طرح شهید کریمی در خصوص رفع موانع تولید وطرح شهید برونسی در خصوص حمایت از مصرف کالای ایرانی از جمله این طرح ها بودند. همچنین تفاهم نامه در خصوص حمایت حقوقی از کارگران و مشاوره حقوقی در زمینه های خانوادگی ، اجتماعی و... و تفاهم نامه فرهنگی در خصوص مشکلات آسیب های اجتماعی از قبیل اعتیاد ، طلاق ،  فضای مجازی  و... مورد بحث قرار گرفت.

ریاست اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تویسرکان درجلسه گفت: با توجه به اینکه اداره تعاون،کار شهرستان تویسرکان عضو ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان می باشد بیان داشت تلاش های زیادی در زمینه رفع مشکلات واحدهای تولیدی صورت گرفته است و همچنان با تمام توان حاضر به همکاری با سازمان بسیج کارگری در زمینه رفع موانع تولید خواهیم بود.

احمد خدادادی پری در ادامه افزود: این اداره در راستای اجرای اینگونه تفاهم نامه ها و طرح ها که در صدد حل مشکلات عدیده خانوادگی، اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی جامعه کارگری می باشد با انگیزه و جدیت پای کار است و نهایت همکاری را خواهد داشت.

۲۲ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید