مشاهده جزئیات خبر

به مناسبت (گرامیداشت کادر درمانی و پزشکی)

اولین دوره مسابقات آزاد پتانک ( شوتینگ ) خانواده کارگران ، قهرمانی کشور (در بستر فضای مجازی )

اولین دوره مسابقات آزاد پتانک ( شوتینگ ) خانواده کارگران ، قهرمانی کشور (در بستر فضای مجازی )

عنوان مسابقه:

اولین دوره مسابقات آزاد پتانک ( شوتینگ ) خانواده کارگران ، قهرمانی کشور (در بستر فضای مجازی )

تاریخ:  روز  سه شنبه مورخ 1399/10/16 لغایت جمعه مورخ 1399/10/26 

مهلت ثبت نام:  حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 1399/10/15 از طریق سامانه جامع ورزش کارگری

 شرایط عمومی:

1. داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی (مشاغل آزاد،رانندگان،کارگران ساختمان،قالیبافان و...) از استان اعزام کننده با داشتن حداقل ۳ ماه سابقه پرداخت بیمه مستمر از تاریخ صدور و تامین اعتبار آن تا پایان مسابقات. (کلیه بیمه های تکمیلی مرتبط با تأمین اجتماعی در صورت ارائه تأییدیه از سوی سازمان تأمین اجتماعی مورد پذیرش خواهد بود).

توضیح مهم : درصورتی که تاریخ صدور دفترچه کمتر از ۳ ماه تا زمان شروع مسابقات باشد همراه داشتن پرینت پرداخت حق بیمه از تامین اجتماعی با مهر و امضا الزامیست.

توضیح مهم :تمامی شرکت کنندگان در رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی ازقبیل(داوران،مربیان،ورزشکاران) می بایست عضو جامعه ورزش کارگری بوده و در سامانه عضوگیری به آدرسHttp://worker-sport.mcls.gov.ir   ثبت نام کرده و کارت عضویت را در مسابقات به همراه داشته باشند.در غیر اینصورت افراد مجاز به شرکت در رقابت های ورزشی موصوف نمی باشند.

2. ثبت نام در سامانه ورزش کارگری .

3. از پذیرش ورزشکاران ثبت نام نشده در تاریخ مقرر(در سامانه مذکور)در مسابقات ممانعت بعمل خواهد آمد.

4. مسئولیت حسن برگزاری فنی رویداد با رئیس انجمن مربوطه خواهد بود.


شرایط اختصاصی:

1- نحوه برگزاری: مسابقات به صورت مجازی برگزار می گردد.

2 - زمان مسابقه : سه شنبه مورخ 1399/10/16 لغایت جمعه مورخ1399/10/26

 مهلت ثبت نام : تا روز دوشنبه مورخ 1399/10/15 می باشد.

 ارسال فیلم های مرحله مقدماتی از ساعت 8  الی ساعت 13 روز جمعه مورخ 1399/10/26 ، از طریق اپلیکیشن واتس آپ به شماره 09133936745 ارسال گردد ، بدیهی است خارج از زمان ذکر شده هیچ فیلمی وصول نخواهد شد.

5-کلیه شرکت کنندگان در این رقابت می بایستی پس از ثبت نام در سامانه ورزش کارگری کپی دفترچه بیمه خود را به شماره واتس آپ 09133936745 ارسال نمایند.

 

 *شرایط و نحوه مسابقه بشرح ذیل میباشد:

1.      مسابقات در رشته شوتینگ ، ماده تیمی دونفره خانواده (بدون درنظر گرفتن ترکیب جنسیتی) برگزار می شود. ترکیب دو آقا ، دو بانو ، و یک بانو و یک آقا مورد قبول است.

2.      شرایط اجرای مسابقه در دور مقدماتی بشرح ذیل میباشد:

        2-1 : ورزشکاران باید بصورت یک در میان ، سه شوت (جمعا هر تیم شش شوت) مطابق شکل زیر به سمت توپها و جک هدف انجام دهد. (دو پرتاب متوالی از یک نفر از اعضای تیم مجاز نیست)

    3. توپها و جک هدف باید بدقت در فاصله های تعیین شده قرار گیرند. فاصله افقی و عمودی بین توپهای باید یک متر باشد و فاصله جک تا توپِ مقابل و توپ های طرفین باید دو متر باشد. (نحوه  قرارگیری توپها در شکل نشان داده شده است)

        توجه: همه ی فاصله ها از لبه داخلی حلقه تا بَرِ توپ در نظر گرفته شده است، نه تا مرکز توپ.

    4. حداکثر زمان در نظر گرفته شده برای شش پرتاب متوالی هر تیم ، شصت ثانیه می باشد.

  5 . کلیه قوانین و مقررات مربوط به بازیکن پرتابگر در ماده شوتینگ، دراین رقابت اعمال خواهد شد. مانند عدم لمس حلقه پرتاب، بلند نشدن پاها در زمان پرتاب ، عدم استفاده از هیچ همکار یا وسیله کمکی و ...

        نکته مهم: پس از هر پرتاب، بازیکن بلافاصله جای خود را به بازیکن همدسته میدهد. برای این منظور نیاز نیست منتظر برخورد توپ به زمین بماند و می تواند بسرعت از حلقه خارج شود. (در زمان پرتاب، باید هردو پای بازیکن روی زمین باشد )

  5-1 : توپهای پرتاب می تواند در دست بازیکن ویا روی زمین قرار بگیرند.(توپها روی صندلی و یا درون جیب بازیکن نباشند)

 6 . ترتیب پرتابها ، توپها باید به ترتیب اعدادی که روی توپها درج شده است، پرتاب شوند. بنابراین اولین شوت بسمت توپ شماره یک ، وششمین شوت به سمت توپ شماره 6 (جک) خواهد بود.

 7. چنانچه درحین پرتاب، توپ به توپی که هنوز نوبتش نیست برخورد کرد،آن پرتاب امتیازی نخواهدداشت. و توپی که جابجا شده، درهمان موقعیت جدید باقی می ماند و نباید به موقعیت اصلی بازگردد. در ادامه، هر زمان نوبت آن توپ رسید باید در همین موقعیت مورد هدف قرار گیرد.

  8 . درهر مرحله چنانچه توپ شوت و یا توپ هدف جابجا و در مسیر هدفهای بعدی قرارگرفت ،به صلاحدید بازیکن می تواند بسرعت  از مسیر برداشته شود (می تواند در همان موقعیت بماند، اما اگر در صحنه باقی ماند و به شوت دیگری کمک کرد، پذیرفته نخواهد بود).

برای برداشتن توپ مزاحم موصوف می توان از کمک شخص دیگر استفاده کرد. ضمنا هیچ زمان اضافه ای بابت آن تعلق نخواهد گرفت.

شرکت کنند گان گرامی  جهت اطلاعات بیشتر  می توانند با شماره 09185007998  آقای پورمعروفی رئیس انجمن بولینگ وبیلیارد وپتانک کارگری استان همدان تماس بگیرید. 

 

۱۳ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید