مشاهده جزئیات خبر

بسیج یک فرهنگ و باور است

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت،متن پیام بشرح ذیل است:

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان،مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان طی پیامی هفته بسیج را تبریک گفت،متن پیام بشرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

"بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد"      امام راحل عظیم الشأن (ره) 

“بسیجی” فرد عاشق سراز پا نشناخته‌ای است که لحظه لحظه زندگی خویش را وقف اسلام و قرآن و ولایت می کند  و شناخت بسیجی در وضعیت کنونی و آینده از ضروریات بزرگی است که در سرنوشت سامان دادن به کشور، ترویج اسلام ناب و تداوم راه مقدس انقلاب و امام  خمینی(ره) نقش تعیین کننده دارد.

ملاک و مبنا برای معرفت بسیجی، تفکر بسیجی است که ما را می‌تواند به گوشه‌هایی از حیات معنوی او رهنمون و ماهیت و شخصیت واقعی این انسان معنوی و الهی را برای ما روشن سازد.

خداوند سبحان را شاکریم که اندیشه متعالی تشکیل بسیج که توسط معمار کبیر انقلاب شکل گرفت، اینک اندیشه‌ای فراگیر و گسترده در ایران عزیز اسلامی است.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، از درگاه خداوند متعال برای میهن عزیزمان سربلندی و سرافرازی و برای آحاد مردم قدرشناس کشور و به ویژه بسیجیان گرانقدر سلامتی و صحت مسألت دارم.

 

احمد توصیفیان

مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان

۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید