مشاهده جزئیات خبر

دانستن حق مردم است

شفافیت وزیر در ارکان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

احمدتوصیفیان,شفافیت
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، با اشاره به رونمایی سامانه های شفافیت در وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی گفت: این اقدام موثر وزیر تعاون،کارورفاه اجتماعی مصداق واقعی مبارزه با فساد است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان، با اشاره به رونمایی سامانه های شفافیت در وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی گفت: این اقدام موثر وزیر تعاون،کارورفاه اجتماعی مصداق واقعی مبارزه با فساد است.
 احمد توصیفیان ایجاد شفاف سازی در وزارت کار را در راستای تحقق مقام عالی وزارت در روز رای اعتماد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر پایبندی به گام دوم انقلاب مد نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، شفاف سازی و مبارزه با فساد در وزارت تعاون، کار و زیر مجموعه های آن برشمرد و افزود: این گونه اقدامات، زمینه دلگرمی مردم به نظام و امیدواری آنان به حل مشکلات کشور توسط دولتمردان متعهد و دلسوز را فراهم می کند.
توصیفیان اظهار داشت: مقام عالی وزارت پیشگام شفاف سازی و مبارزه با فساد در همه مظاهر آن شده‌اند چرا که همواره معتقد به اصل امانت داری در مسئولیت‌ها و پاسخگویی شفاف و صریح به مردم بوده اند بنابراین این مهم همواره رویکرد خدمت رسانی در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نیز ادارات زیر مجموعه وزارت متبوع در استان همدان خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه علاقمندان به دریافت اطلاعات درخصوص عملکرد این مجموعه در حوزه های مختلف می توانند به سامانه یاد شده به آدرس https://shafaf.mcls.gov.ir مراجعه کنند، افزود: با مراجعه به این سامانه می توان اطلاعاتی همچون اسامی اعضای هیات مدیره تابعه وزارت تعاون، رتبه بندی و سطح بندی شرکت های زیرمجموعه شستا، تامین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی، لیست دریافت کندگان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و تسهیلات بالای 50 میلیون ریالی مشاغل خانگی، تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا و سامانه های دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه همچون بهزیستی، صندوق ها و بانک ها و ... را مشاهده کنند.
وی درادامه گفت: راه اندازی 32 سامانه شفافیت شامل 10 سامانه ستادی، 18 سامانه مربوط به شستا و چهار سامانه در بخش های دیگر را از اقدامات انجام شده در حوزه شفافیت بیشتر با مردم دانست و درخصوص اقدامات اداره کل تعاون استان در این خصوص گفت: راه اندازی کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم، انجام بازرسی سلامت اداری، انجام مزایده ها و مناقصات تنها از طریق سامانه شفاف سازی در حوزه تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و مشاغل خانگی و اشتغال فراگیر و اعلام در سایت اداره کل به صورت ماهانه، از جمله اقدامات انجام شده است.
 
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۲۲:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید