مشاهده جزئیات خبر

متقاضیان بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار احراز هویت کنند

حمید رضا اسلامی ,بیمه بیکاری,بیکاری ناشی از کرونا,سامانه روابط کار
متقاضیان بیمه بیکاری در زیر سامانه این بیمه احراز هویت کنندمعاون روابط کاراداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان مراحل ثبت درخواست بیمه بیکاری توسط متقاضیان را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان حمید رضا اسلامی درخصوص ثبت نام متقاضیان بیمه بیکاری گفت : متقاضیان بیمه بیکاری باید در زیر سامانه بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار احراز هویت کنند.

وی افزود: متقاضیان بیمه بیکاری باید در زیر سامانه بیمه بیکاری، در سامانه جامع روابط کار در دفاتر پیشخوان دولت احراز هویت کنند.

معاون روابط کاراداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان با اشاره به مراحل درخواست متقاضی برای بیمه بیکاری عنوان کرد: مراحل درخواست متقاضی به این ترتیب بوده که همه متقاضیان برای بهره مندی از شرایط بیمه بیکاری می بایست ابتدا در دفاتر پیشخوان دولت احراز هویت کنند و پس از دریافت نام کاربری و رمز ورود، با وارد شدن به نشانی سامانه با عنوان https://prkar.mcls.gov.ir و با کلیک بر روی پنجره خدمات و انتخاب گزینه اداره حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری، نسبت به ثبت درخواست و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

حمید رضا اسلامی درادامه افزود: متقاضیانی که همزمان با اتمام قرارداد مدت موقت بیکار می شوند، ضروری است پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام در سامانه بیمه بیکاری، اقدام و فرم های مربوطه را تکمیل و برگ عدم نیاز از جانب کارفرما را در سامانه مربوطه به همراه سایر مدارک بارگذاری و کد رهگیری دریافت کنند.

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید