مشاهده جزئیات خبر

پیگیری تسهیلات حمایتی از واحدهای آسیب دیده از ویروس کرونا در استان همدان

تسهیلات حمایتی ,بنگاههای آسیب دیده
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان بر ضرورت پرداخت سریع تسهیلات حمایتی به اقشار و بنگاه‌های اقتصادی ‌آسیب دیده از کرونا تاکید کرد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان جلسه پیگیری تسهیلات حمایتی از واحد های آسیب دیده از ویروس کرونا صبح روز جاری به از طریق ویدیو کنفرانس به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ،مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی و روسای بانک های عامل دستگاههای اجرایی  دراستانداری همدان برگزار گردید.
احمدتوصیفیان مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان درخصوص نحوه پرداخت تسهیلات اظهار داشت: پیش از این در خصوص پرداخت تسهیلات به واحد های تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی اطلاع رسانی شده است و بر اساس شیوه نامه جدید به واحدهای غیر بیمه در رسته های منتخب با تایید دستگاه اجرایی و ثبت اطلاعات کارفرما، شاغلين در سامانه دستگاه وارسال به وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی جهت پایش سامانه کارا نیز قابل پرداخت میباشد با این تفاوت که به خویش فرما وخود اشتغالی مبلغ ۶ میلیون تومان تسهیلات و به  شاغلین مورد تایید دستگاه ۸میلیون تومان تسهیلات قابل پرداخت میباشد.
وی درادامه بر ضرورت پرداخت سریع تسهیلات حمایتی به اقشار و بنگاه‌های اقتصادی ‌آسیب دیده از کرونا تاکید کردو گفت: با توجه به تمدید مهلت ثبت دستگاههای اجرایی به مخاطبین خود اطلاع رسانی مجدد داشته باشند و بانک ها نیز در پرداخت تسریع و همچنین بانک ها طرحهای عقد قرار داد را به سرعت پرداخت و در سامانه ثبت نمایند.
وی درادامه افزود: طبق شیوه نامه تسهیلات مذکور به شرکت های حمل ونقل مسافر بری قابل پرداخت میباشد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی همچنین افزود:بانک های عامل به رانندگان که کارت هوشمند به نام آنها میباشد ودر سامانه ثبت نام نموده اند تسهیلات پرداخت نمایند و سند مالکیت ماشین به نام ثبت نام کننده لازم نمی باشد.

توصیفیان درپایان درخصوص بارگزاری مدارک متقاضیان گفت: بارگزاری لیست بیمه اسفند ماه ضروری می باشد.
۲۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون ,کار ورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید