مشاهده جزئیات خبر

معرفی ۴۰۰۰ کارگاه برای دریافت تسهیلات کرونا در همدان

معرفی ۴۰۰۰ کارگاه برای دریافت تسهیلات کرونا در همدان
معاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از معرفی ۴۰۰۰ واحد مشمول دریافت تسهیلات کرونایی به بانک ها خبر داد و گفت: ۵۹۳۶ کارگر همدانی که مشمول دریافت تسهیلات کرونایی بودند، به بانک ها معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کارورفاه اجتماعی استان همدان ،مصطفی قربانفرمعاون اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از معرفی ۴۰۰۰ واحد مشمول دریافت تسهیلات کرونایی به بانک ها خبر داد و گفت: ۵۹۳۶ کارگر همدانی که مشمول دریافت تسهیلات کرونایی بودند، به بانک ها معرفی شدند.

مصطفی قربان‌فردرخصوص ثبت نام تسهیلات ناشی از کرونا در استان گفت: تاکنون ۴۰۰۰ کارگاه با ۵۹۳۶ کارگر برای دریافت ۵۵ میلیارد تومان تسهیلات به بانک های عامل استان معرفی شدند.

وی با اشاره به اینکه ۱۴ رسته شغلی آسیب دیده از کرونا در استان شناسایی شده است، تصریح کرد: در استان همدان ۳۳ هزار کارگاه مشمول دریافت تسهیلات کرونا هستند که اعتبار استان در این زمینه ۸۰۰ میلیارد تومان است.

قربان‌فر با اشاره به اینکه ثبت نام ها در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: قرار بود تا پایان خردادماه فرآیند ثبت نام از مشاغل آسیب دیده از کرونا صورت بگیرد اما هنوز سامانه کارا باز است و واحدهای مشمول دریافت تسهیلات می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

وی افزود: تسهیلاتی به مبلغ شش میلیون تومان برای رانندگان مسافری خویش فرما، ۱۲ میلیون تومان برای بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا به ازای هر فرد و ۱۶ میلیون تومان هم برای بنگاه‌های آسیب دیده که به دستور ستاد ملی کرونا تعطیل شده اند، درنظر گرفته شده است.

معاون اشتغال استان همدان در استان همدان ۱۵ بانک و ۱۳ دستگاه اجرایی در پرداخ تسهیلات کرونا مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: کارگران ساختمانی به علت اینکه از کرونا متأثر نبوده‌اند، مشمول دریافت این تسهیلات نیستند.

۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید