مشاهده جزئیات خبر

راه اندازی اولین کاریابی الکترونیکی در استان همدان

راه اندازی اولین کاریابی الکترونیکی در استان همدان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان اسماعیل قهرمانی رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان از راه اندازی اولین کاریابی الکترونیکی به نام جاب و کار در استان همدان خبر داد.
وی درادامه افزود: در حال حاضر استان همدان دارای هجده کاریابی غیر دولتی ، یک کاریابی الکترونیکی و یک کاریابی بین المللی می باشد که وظیفه شناسایی فرصت های شغلی موجود در استان را به عهده دارند.
قهرمانی درخصوص فرآیند کاردرکاریابی ها اظهارداشت: فرآیند کار در کاریابی های غیر دولتی به صورت مراجعه حضوری بوده و دامنه فعالیت کاریابی ها در سطح استان می باشدوکارجویان با مراجعه به کاریابی ها از فرصت های شغلی موجود اگاه شده و بنا به شرایط خود و شرایط اعلامی کارفرما به فرصت های شغلی معرفی می شوند.
وی بااشاره به اینکه گسترش فضای مجازی این روزها همه ابعاد زندگی انسان را از سطح روابط اجتماعی تا ایجاد اشتغال در برگرفته است گفت: تمامی فرآیند فعالیت کاریابی الکترونیکی به صورت غیر حضوری و در بستر اینترنت شکل می گیرد و متقاضیان با مراجعه به سایت کاریابی الکترونیکی نسبت به ثبت رزومه خود اقدام می نمایند. با توجه به اینکه دامنه فعالیت کاریابی الکترونیکی در سطح کشور می باشد کارجویان به فرصت های شغلی زیادی دسترسی دارند.
قهرمانی درپایان افزود: تمامی فعالیت های کاریابی های استان زیر نظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و این اداره کل فعالیت های کاریابی ها را  به صورت مستمر رصد می کند.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۶:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون ,کار ورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید