مشاهده جزئیات خبر

در راستای گرامیداشت هفته کارگر صورت پذیرفت

اقدامات اداره تعاون ،کارورفاه شهرستان نهاوند بمناسبت هفته کاروکارگر

اقدامات اداره تعاون ،کارورفاه شهرستان نهاوند بمناسبت هفته کاروکارگر
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان، هیئت اندیشه‌ورزان جوان فرمانداری شهرستان نهاوند با حضور معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، مدیریت توزیع برق و کارگران ایمنی توزیع برق نهاوند به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته کارگر و تجلیل از سیم‌بانان در توزیع برق شهرستان حضور یافتند.
 
حیدری دبیر هیئت اندیشه‌ورزان جوان شهرستان ضمن تبریک هفته کارگر و تقدیر از مدیر و کارکنان جوان توزیع برق نهاوند به جهت استقبال از برنامه‌های هیئت بیان کرد: طی صحبت‌های انجام شده با فرماندار مقرر گردید از مدیرانی که طبق مصوبه ستاد مقابله با کرونا تمامی موارد یک سوم و دوسوم حضور کارمندان و نیز رعایت پروتکل‌های بهداشتی را در اولویت کاری خود جهت حفظ سلامت کارکنان و مراجعین قرار داده‌اند با بررسی هیئت مورد تقدیر قرار بگیرند. 
حیدری گفت: با بررسی‌های هیئت و با درنظر گرفتن پروتکل‌های وزارت بهداشت از ادارات شهرستان ۳ اداره بیشترین رضایت کارکنان و مراجعین را در برداشتند که تصمیم برانتخاب آنان شد. 
 
معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوند گفت: اعضا هیئت اندیشه‌ورزان جوان که بازوان توانمند و اتاق فکری فرماندار و تمامی مدیران شهرستان می‌باشند در بحث بحرن کرونا تماما همراه مجموعه مدیریتی شهرستان بودند که نشان از دغدغه‌مندی جوانان شهرمان دارد.
جلال‌وند خاطرنشان کرد: با پیشنهاد هیئت اندیشه‌ورزان و تاکید فرماندار تصمیم به تقدیر از مدیرانی که با بررسی هیئت بطور صددرصد موارد بهداشتی را رعایت نمودند گرفته شد که امروز با توجه به گرامیداشت هفته کارگر هیئت باحضور در اولین مجموعه ضمن اهداء لوح تقدیر به مدیریت از زحمات سیم‌بانان نیز به نوبه خود تشکر کردند. 
 
مهندس رضاشیردره مدیریت توزیع برق نهاوند با ابراز خرسندی از حضور جوانان هیئت که اتاق فکری مستعد جهت پیشبرد اهداف عالی و توسعه می‌باشند در اداره برق گفت: انصافا هیئت اندیشه‌ورزان جوان یکی از بهترین فرصت‌ها برای مدیران است تا بتوانند با بهره‌گیری فکری از این ظرفیت و پتانسیل کارهای بزرگی در شهرستان رقم بزنند که باید در اصل قدردان استاندار محترم بود چراکه با ابتکار ایشان این اتاق فکر و پتانسیل برگرفته از جوانان خوش‌فکر در کنار مدیران قرار گرفت. 
وی گفت: با همدلی موجود در شهرستان، حمایت‌های فرماندار و استفاده از اتاق فکرجوان امیدواریم شاهد روزهای خوبی برای نهاوند باشیم. 
 
شایان ذکر است دبیر و اعضا هیئت با اهداء شاخه گل از زحمات شبانه‌روزی سیم‌بانان تقدیر نمودند. 
 
در ادامه معاون فرماندار با اهدا لوح تقدیر به مدیریت جوان توزیع برق نهاوند از زحمات وی جهت رعایت تمامی موارد بهداشتی اعم از توزیع ماسک و دستکش و ضوعفونی مداوم اداره جهت حفظ سلامت کارکنان و مراجعین تشکر نمود. 
 
گفتنی است رئیس اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان نیز با اهدا لوحی هفته گرامیداشت کارگر را به مدیریت و مجموعه توزیع برق تبریک گفت.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰
روابط عمومی اداره کل تعاون ,کارورفاه اجتماعی استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید