مشاهده جزئیات خبر

نخستین نمایشگاه تعاون در سلیمانیه با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد

نخستین نمایشگاه تعاون در سلیمانیه با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد
نخستین نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور عراق در سلیمانیه افتتاح شد.

<:xml><:xml><:xml> نخستین نمایشگاه توانمندی های بخش تعاون جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهور عراق در سلیمانیه افتتاح شد.

قائم مقام اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه که برای نخستین بار از تاریخ 30 آبان لغایت 4 آذرماه 1390 در شهر سلیمانیه عراق برگزار می شود، استان همدان نیز با 60 واحد فعال و توانمند تعاونی شرکت نموده و صدها بازرگان ، تولید کننده و صنعتگر برای تبادل نظر و بازاریابی محصولات خود از ساعات نخست این نمایشگاه به عقد قرارداد های اقتصادی مشغول شده اند.

حمیدرضا یاری با برشمردن ویژگی های این نمایشگاه اظهار داشت: واحدهای فعال از تعاونی های تولیدی و خدماتی در حوزه های صنعت، کشاورزی، مواد غذایی و خشکبار و صنایع چوب  و ... با شرکت در این نمایشگاه ضمن معرفی آخرین محصولات و دستاوردهای بخش تعاون، برای بازاریابی و عرضه این محصولات تلاش خواهند کرد تا ضمن شناخت دقیق بازارهای هدف و ارتقای سطح کیفی محصولات خود در آینده بستر مناسبی برای افزایش صادرات غیر نفتی فراهم نماید.

یاری همچنین ویژگی دیگر این نمایشگاه را ایجاد پیوند محکم سیاسی با کشورهای دوست و همسایه برشمرد و گفت:یکبار دیگر ضرورت دارد تا بر اهمیت نقش تعاون در ایجاد دوستی و مودت و پیوند های محکم اقتصادی و اجتماعی در بین ملت های ایران و عراق تاکید کنیم و این فرصت گرانبها را به زمانی برای تعامل و همکاری بیشتر بخش خصوصی تبدیل کنیم تا از این رهگذر علاوه بر توسعه صادرات و نمایش توانمندی های داخلی،به توسعه روابط و همدلی و ایجاد امید و نشاط اقتصادی و اجتماعی کمک کنیم.

لازم به ذکر است که این نمایشگاه از تاریخ 30 آبان لغایت 4 آذر ماه در سلیمانیه عراق برگزار می شود و شرکت های فعال و واحدهای توانمند استان با نشاط و تلاش فراوانی فضای خاصی به نمایشگاه داده و در ردیف استان های مطرح کشور در این نمایشگاه درخشیده اند.


 

 

۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون استان همدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید